145 op voorraad
€6.80
De trapspijl vierkant hol mat zwart poedercoat type TBT18.2, 2x getorst combineert een moderne uitstraling met subtiele decoratie. Deze spijl is vervaardigd uit hol ijzer met een vierkant profiel van ca. 12,5 x 12,5 mm, voorzien van een duurzame matzwarte poedercoating. De dubbele torsingen (draaiingen) in de spijl geven een speels accent, terwijl de rechte uitvoering zorgt voor een strakke totaalindruk.
Dankzij de holle constructie is de spijl licht van gewicht en eenvoudig te monteren. Per stuk verkrijgbaar ideaal voor maatwerk, accenten of het combineren met rechte spijlen.
hoeveelheid: per stuk verkrijgbaar
profiel: vierkant hol – ca. 12,5 x 12,5 millimeter
lengte: +/- 1000 millimeter
materiaal: ijzer
afwerking: mat zwarte poedercoating
uitvoering: rechte spijl met dubbele torsing (2x getorst)
levertijd: 2–5 werkdagen
stijlvol getorst design: subtiele draaiing voor een decoratief effect
mat zwarte poedercoating: duurzaam en onderhoudsvriendelijk
licht en sterk: holle constructie eenvoudig te verwerken
los verkrijgbaar: perfect voor maatwerk, accenten of trapcombinaties
Gebruik verstelbare trapvoetjes om de spijlen snel en zonder boorwerk te plaatsen. U hoeft alleen de juiste maat en afstand te bepalen en monteert snel en netjes.
Heeft u een groter project waarvoor u meerdere trapspijlen type TBT18.2 nodig heeft? Vraag dan vrijblijvend een offerte aan. Wij denken graag met u mee en bieden een passend voorstel voor uw situatie.
Wilt u meer informatie over de trapspijl vierkant hol mat zwart poedercoat type TBT18.2, 2x getorst of bent u op zoek naar andere modellen en afmetingen? Neem dan contact met ons op via info@boutenmoer.nl of bekijk ons volledige assortiment trapspijlen en accessoires.



