179 op voorraad
€8.80 Oorspronkelijke prijs was: €8.80.€7.00Huidige prijs is: €7.00.
De trapspijl poedercoat Silver Vein type 01.P is een hoogwaardige smeedijzeren spijl met een elegant ornament, afgewerkt in een stijlvolle Silver Vein poedercoating. Deze afwerking geeft een uniek gemêleerd effect met een subtiele glans en structuur, waardoor de spijl perfect past in zowel moderne als klassieke interieurs. Ideaal voor het creëren van een stijlvolle en duurzame trapafwerking.
hoeveelheid: per stuk verkrijgbaar
diameter: circa 12 millimeter
lengte: circa 950 tot 1000 millimeter
materiaal: smeedijzer met duurzame poedercoating in Silver Vein
uitvoering: voorzien van één sierlijk ornament
levertijd: 2-5 werkdagen
moderne uitstraling: de Silver Vein afwerking combineert elegantie met een industriële touch
hoge duurzaamheid: poedercoating beschermt tegen roest en slijtage
stijlvol detail: het sierornament zorgt voor een verfijnde afwerking
geschikt voor diverse toepassingen: inzetbaar in woningen, kantoren en horecagelegenheden
Voor een efficiënte montage zonder boren adviseren wij het gebruik van verstelbare trapvoetjes. Hiermee plaatst u de spijlen nauwkeurig en stevig. Bepaal eenvoudig de maat en gewenste afstand voor een strakke afwerking.
Heeft u een groot aantal trapspijlen Silver Vein type 01.P nodig? Vraag dan vrijblijvend een offerte aan. Wij denken graag met u mee en bieden een passend voorstel voor uw situatie.
Wilt u meer informatie over de trapspijlen poedercoat Silver Vein type 01.P of bent u op zoek naar andere modellen en afmetingen? Neem dan contact met ons op via info@boutenmoer.nl of bekijk ons volledige assortiment trapspijlen en accessoires.
In verband met vakantie worden bestellingen in week 35 verzonden. U kunt dus de site wel bezoeken en bestellingen plaatsen.
Houd u rekening met de genoemde uitleverweek ( Week 35).